baner

Dnes je:

Čtvrtek
23. Září 2021
Svátek má:


Počasí v J. Čechách


reklama

TŘEBOŇ INFO.CZ - Třeboň pro všechny
Internetový vyhledávač AHNE katalog
Zóna.cz
Začátek - váš začátek na internetu
penyionz.cz
Třeboň a Třeboňsko - Turistický portálPobyt.net
katalog ubytování


e-Dovolená.cz

Ubytování v Třeboni


O Třeboni

Třeboňsko proslavily rybníky a ubytování v Penzionu Chocholoušek

Když se vysloví Třeboň, každému z nás se vybaví rybník Svět a výlovy kaprů. Ano, nejen v předvánočním čase jsou populární rybníky lákadlem k výletům, víkendovým, nebo týdenním pobytů. A kde sehnat ubytování? Penzion Chocholoušek je skvělou volbou pro ty, kteří si chtějí skvěle užít pobyt v jednom z nejkrásnějších krajů Česka. Majitelé Penzionu Chocholoušek dokonce nyní poskytují slevu na ubytování. více...

Penzion Chocholoušek je ideálním stanovištěm pro turistiku a cyklistiku

Jižní Čechy jsou doslova rájem pro cyklisty. Skvělé projížďky kolem třeboňských rybníků lákají každého nenáročného cyklistu díky svým rovinatým trasám nádhernou krajinou s překrásnými výhledy. V okolí lázeňského města Třeboň se rozprostírají lesy, které jsou součástí Chráněné krajinné oblasti Třeboňsko. Ubytování v Třeboni poskytuje romantický Penzion Chocholoušek.

více...

Třeboň láká nejen kulturou, ale i na ubytování

Vyslovíme-li Třeboň, každému se vybaví rybníky. To je ale docela zkreslený pohled. Lázeňské město Třeboň láká na historické a kulturní památky, jako jsou renesanční zámek, novogotická hrobka Schwarzenberků, bývalý augustiniánský klášter s křížovou chodbou a kostel Panny Marie Královny a svatého Jiljí s gotickou opukovou sochou Panny Marie s Ježíškem, pivovar Regent, jehož historie sahá do roku 1379. Historické jádro města se pyšní barokními a renesančními štíty domů. Sháníte-li ubytování Třeboň, nemusíte se přesouvat složitě z centra města tepajícího historií.

více...

Penzion Třeboň jako ideální výchozí bod za poznáním

Vyrazíte-li na několikadenní, nebo pouze jednodenní výlet do Třeboně a sháníte levné ubytování v soukromí s rodinnou atmosférou, penzion Třeboň je skvělou volbou. Nedaleko centra, které je doslova protkáno historií se nachází sympatický Penzion Chocholoušek, v němž naleznete azyl za nádherných 290 korun za osobu a noc. Ubytování v penzionu Třeboň je možné ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, z nichž každý má vlastní sociální zařízení, kuchyňku, televizor a internetové Wi-Fi připojení zdarma.

více...

Valid CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional

webmaster © Radim Kolář DiS. e-mail: kolar.r@seznam.cz